Accueil > Fashion Lingerie > News > Een Verrukkelijke Valentijn
Collection SS 2016
Selection de la langue : plruenfrnles

Een Verrukkelijke Valentijn

Een spel van delicate kant, suggestieve vormen, zijde en fijn borduurwerk voor de meest verfijnde Valentijn ooit. Een diep uitgesneden bodysuit, een glamoureus corset en delicate baby dolls, rood of zwart zoals je het zelf graag hebt: we hebben alles in huis om je sensualiteit uit te spelen. Ontdek een selectie van glamoureuze lingerie, verwen je zelf of je geliefde en breng de nodige pit in je avonden. Laat jezelf verleiden

Contacts presse

France & other countries :

Etam

www.etam.com

Karine Tarica - karine.tarica@etam.fr

Bérangère Llorca - berangere.llorcavalero@etam.fr


Spain :

Nota Bene

Isabel Camara - i-camara@notabene.es

Isona Batiste - i-batiste@notabene.es


Belgium :

Oona

Nathalie de Schepper - nathalie@oona.be


Poland :

Etam

Marlena Zukowska - marlena.zukowska@etam.fr


Russia :

Fashion Studio

Natalia Bankhaeva - natalia.bankhaeva@fashionstudio.ru

#ETAM

Inspirez-vous, inspirez nous ! Instagram




Suivez-nous

Télécharger l'application

© Copyright 2016 Etam. Infos légales