Accueil > Fashion Lingerie > News > Be+, Be+ silniejsza, Be+ piękniejsza
Collection SS 2016
Selection de la langue : frenesbepl

Be+, Be+ silniejsza, Be+ piękniejsza

Bewegen, dansen, lopen, akkoord,
maar we mogen niet vergeten om sexy te blijven!


 Linia produktów BE+ firmy Etam łączy w sobie doskonałe parametry techniczne z nutką mody so cool, która daje chęć, aby ćwiczyć.  Kolekcja przeznaczona dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać dodatkową energię, pozwalającą zawsze zachować najlepszą formę.

Linia obejmuje 14 biustonoszy doskonałych do uprawiania ćwiczeń fitness, biegania, tańca lub jogi, w jaskrawych, pięknych kolorach i z ozdobnymi motywami, które sprawiają, że biustonosz mógłby być noszony nawet na wieczornym przyjęciu. Biustonosze o 3 poziomach przytrzymywania i legginsy podkreślające kształty ciała z ozdobnymi detalami w kolorze niebieskim lub różowym, specjalną teksturą w żywych odcieniach, a także koszulki i kamizelki z dekoracyjnymi motywami mantry - wszystkie wykonane z materiałów o najwyższych parametrach technicznych...

Wysmukła sylwetka, zapewniająca chęć do ćwiczeń... Zaczynamy!

Contacts presse

France :
Karla Otto
Emma Sidibe Perez - emma.sidibe@karlaotto.com
 
Spain :
Nota Bene
Isabel Camara - i-camara@notabene.es
Isona Batiste - i-batiste@notabene.es
 
Belgium :
Oona
Nathalie de Schepper - nathalie@oona.be
 
Poland :
Etam
Marlena Zukowska - marlena.zukowska@etam.fr
Chile :
The Room
Rosario Grez - rosario@the-room.cl
Isabel Tapia - isabel@the-room.cl
 
China :
Etam
Jalla Zhao - jalla.zhao@etam.com.cn
Catherine Peng - catherine.peng@etam.cn
 
 
Russia :
Fashion Studio
Natalia Bankhaeva - natalia.bankhaeva@fashionstudio.ru


Other countries :
Etam
Karine Tarica - karine.tarica@etam.fr
Bérangère Llorca - berangere.llorcavalero@etam.fr


#ETAM

Inspirez-vous, inspirez nous ! Instagram




Suivez-nous

Télécharger l'application

© Copyright 2016 Etam. Infos légales