Accueil > Fashion Lingerie > News > Fashion AlertETNICZNY OGROD
Collection SS 2016
Selection de la langue : enfresbeplzh

Fashion Alert
ETNICZNY OGROD

​​​​

Luźne spodnie, kwiatowe i etniczne nadruki, delikatne hafty układające się na skórze. Nowa kolekcja Etam jest absolutnie zmysłowa a przy tym ultra modna. Styl bohemy i odrobina hipisowskiej frywolności. W bardzo seksownym wydaniu. 

Szorty w kolorze słońca i koronkowe biustonosze. Kamizelka i spodenki z delikatnymi kwiatami, w kolorze nude lub burgundowym. Kolekcja bielizny Etam na lato to hołd oddany świeżości i naturze. Zarówno w dzień i w nocy.

Contacts presse

France :
Karla Otto
Emma Sidibe Perez - emma.sidibe@karlaotto.com
 
Spain :
Nota Bene
Isabel Camara - i-camara@notabene.es
Isona Batiste - i-batiste@notabene.es
 
Belgium :
Oona
Nathalie de Schepper - nathalie@oona.be
 
Poland :
Etam
Marlena Zukowska - marlena.zukowska@etam.fr
Chile :
The Room
Rosario Grez - rosario@the-room.cl
Isabel Tapia - isabel@the-room.cl
 
China :
Etam
Jalla Zhao - jalla.zhao@etam.com.cn
Catherine Peng - catherine.peng@etam.cn
 
 
Russia :
Fashion Studio
Natalia Bankhaeva - natalia.bankhaeva@fashionstudio.ru


Other countries :
Etam
Karine Tarica - karine.tarica@etam.fr
Bérangère Llorca - berangere.llorcavalero@etam.fr


#ETAM

Inspirez-vous, inspirez nous ! Instagram




Suivez-nous

Télécharger l'application

© Copyright 2016 Etam. Infos légales