Accueil > Fashion Lingerie > News > Happy Mum
Collection SS 2016
Selection de la langue : esbeplzhenfr

Happy Mum

Vergeet boeketten die verwelken, kies eerder voor de gebloemde lingerie van Etam! Bloementwist, motieven met pit … Sublieme lenteprints verspreiden hun goede humeur over een collectie die opgedragen wordt aan alle happy Mums!
Het Engels borduurwerk neemt een supereigentijds kleurenpalet aan, van kaki tot shocking roze.
De ultrachique satijnen kamerjassen en de korsetterie zijn bedrukt met prachtige bloemenboeketten.
Vrouwelijke lijnen, delicate kant en subtiele details … of wanneer mama rijmt op sexy!

Contacts presse

France :
Karla Otto
Emma Sidibe Perez - emma.sidibe@karlaotto.com
 
Spain :
Nota Bene
Isabel Camara - i-camara@notabene.es
Isona Batiste - i-batiste@notabene.es
 
Belgium :
Oona
Nathalie de Schepper - nathalie@oona.be
 
Poland :
Etam
Marlena Zukowska - marlena.zukowska@etam.fr
Chile :
The Room
Rosario Grez - rosario@the-room.cl
Isabel Tapia - isabel@the-room.cl
 
China :
Etam
Jalla Zhao - jalla.zhao@etam.com.cn
Catherine Peng - catherine.peng@etam.cn
 
 
Russia :
Fashion Studio
Natalia Bankhaeva - natalia.bankhaeva@fashionstudio.ru


Other countries :
Etam
Karine Tarica - karine.tarica@etam.fr
Bérangère Llorca - berangere.llorcavalero@etam.fr


#ETAM

Inspirez-vous, inspirez nous ! Instagram




Suivez-nous

Télécharger l'application

© Copyright 2016 Etam. Infos légales