Accueil > Fashion Lingerie > News > Koronka w technikolorze
Collection SS 2016
Selection de la langue : enfresbepl

Koronka w technikolorze

​​

Baw się, mieszaj, komponuj! Koronki w osiemnastu kolorach sprawiają, że linia Icône Etam pasuje do każdego nastroju. Słoneczna żółcień albo sjena, błękit morski lub kobaltowy, czerwień truskawkowa albo koralowa, rubin albo szmaragd - biustonosze i majtki w najróżniejszych fasonach mogą przybrać wszystkie możliwe kolory... i podsunąć każdy pomysł! 

Dziewięć fasonów biustonoszy - w tym trójkąt, bardotka, bandeau, empire czy push up - z nowej, ultragraficznej koronki gwarantującej seksowny dekolt z modnymi akcentami. 

Icône - odrobina koloru zmienia wszystko!

Contacts presse

France :
Karla Otto
Emma Sidibe Perez - emma.sidibe@karlaotto.com
 
Spain :
Nota Bene
Isabel Camara - i-camara@notabene.es
Isona Batiste - i-batiste@notabene.es
 
Belgium :
Oona
Nathalie de Schepper - nathalie@oona.be
 
Poland :
Etam
Marlena Zukowska - marlena.zukowska@etam.fr
Chile :
The Room
Rosario Grez - rosario@the-room.cl
Isabel Tapia - isabel@the-room.cl
 
China :
Etam
Jalla Zhao - jalla.zhao@etam.com.cn
Catherine Peng - catherine.peng@etam.cn
 
 
Russia :
Fashion Studio
Natalia Bankhaeva - natalia.bankhaeva@fashionstudio.ru


Other countries :
Etam
Karine Tarica - karine.tarica@etam.fr
Bérangère Llorca - berangere.llorcavalero@etam.fr


#ETAM

Inspirez-vous, inspirez nous ! Instagram




Suivez-nous

Télécharger l'application

© Copyright 2016 Etam. Infos légales